Połączenie ekonomii i ergonomii użytkowania. To wszystko odzwierciedla się w naszej filozofii Oknoplast.

Zobacz więcej!

OKNA PIXEL

Doskonałe połączenie elegancji, estetyki i nowoczesnych technologii, zapewniające nawet 22%* więcej światła w pomieszczeniu. * Wartość uśredniona zysku światła szyby w oknie PIXEL wyposażonym w słupek ruchomy z klamką centralną w stosunku do standardowych rozwiązań okien ze słupkiem ruchomym.

Zobacz więcej!

OKNA PROLUX

Autorska konstrukcja profilu PVC ramy i skrzydła oraz większa powierzchnia szyby dają do 22%* więcej światła niż standardowe okna PVC. * Wartość uśredniona zysku światła szyby w oknie Prolux wyposażonym w słupek ruchomy z klamką centralną w stosunku do standardowych rozwiązań okien ze słupkiem ruchomym.

zobacz więcej

WIDOCZNIE WIĘCEJ KOLORU

Dzięki szerokiej gamie kolorystycznej okien OKNOPLAST tworzymy okna idealnie dopasowane do każdego domu lub mieszkania. Dodatkowo możliwość zamówienia okien dwukolorowych pozwala stworzyć taki produkt, który będzie idealnie dopasowany do elewacji budynku, jednocześnie ozdobi nawet najbardziej wymagające wnętrze, bez potrzeby pójścia na kompromis. Możesz np. wybrać białe okna od strony zewnętrznej, a do wnętrza wybrać modny antracyt. Na życzenie klienta przygotowujemy też zamówienia indywidualne, w kolorach spoza palety podstawowej.

ZOBACZ KOLORY OKIEN OKNOPLAST

OkNA WINERGETIC PREMIUM

Gwarancja niskich strat energii cieplnej, a tym samym obniżone koszty ogrzewania budynku.

Zobacz więcej!

OKNA PASYWNE WINERGETIC PREMIUM PASSIVE

Dzięki dodatkowym wzmocnieniom termicznym oraz trzykomorowym pakietom szybowym spełniają wymogi budynków pasywnych.

zobacz więcej

KONCEPT EVO

WIŚNIOWSKI to ponad 25 lat kompetencji w branży budowlanej. Nasze centrum technologiczno-produkcyjne zapewnia jakość i najwyższe standardy, a stałe doskonalenie personelu, produktów i linii technologicznych przyczyniają się do powstania produktów na najwyższym poziomie.

Zobacz więcej!

WIDOCZNIE WIĘCEJ KOMFORTU